Něco o studiu Hairex

Studio Hairex vzniklo v roce 1998 jako jedno z prvních z kadeřnických studií/salonů s komplexní nabídkou služeb v Brně. Nachází se mezi ulicemi Úvoz a Veveří na Grohově 22.

Vstřícný a ochotný personál

Budeme Vás hýčkat! Spokojený zákazník je naší vizitkou a děláme vše pro to, aby jse se k nám vraceli. Ochotné a školené kadeřnice a kosmetičky Vám vždy rády poradí, vyslechnou Vaše požadavky a navrhnou to nejlepší možné řešení. Nabízíme Vám nejnovější trendy ze světa kadeřnictví a kosmetiky. Kadeřnice i kosmetičky pravidelně navštěvují módní a kadeřnické semináře a školemí ve světě i v ČR. 

Zábava a odpočinek

V našm studiu se nebudete nudit. Zatímco co Vám bude působit barva, můžete využít free wi-fi, přečíst si časopisy ze světa módy či vychutnat si lahodnou kávu nebo čaj zdarma na baru. Pokud budete mít chuť na míchaný alko i nealko nápoj, limonádu či lehké občerstvení, vše máte k dispozici na našem baru. Přijďte si k nám odpočinout a nechejte se opečovávat. 

Ideální poloha v Brně

Kadeřnictví a kosmetika Studio HAIREX se nachází v širším centru Brna na ulici Grohova 22. Oceníte výbornou dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou nebo autem ze všech částí Brna. Pohodlné parkování na ulici Veveří u Albertu.

Potřebujete poradit? Máte jakýkoliv dotaz? Zavolejte.

Studio HAIREX  je skvělou volbou. Vyzkoušejte nás a už nebudete chtít jinam. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Kadeřnictví Brno
Kadeřnictví Brno

Proč si vybrat studio Hairex?

Tradice

Jsme na trhu téměř 20 let, zajímáme se o současné trendy, účastníme se mnoha školení a zdokonalujeme naše služby.

Vysoká kvalita

Dbáme na vysokou kvalitu našich služeb a používaných přípravků, ruku v ruce s profesionálním přístupem personálu.

Individuální přístup

Respektujeme představy našich klientek a klientů a volíme individuální přístup ke každému.

Relax

Odpočinek, zábava a pohoda zajišťují správné dobití "baterií". Naše služby jsou velice široké a každý si najde tu svoji.

Kvalitní personál

Personál pečlivě vybíráme, školíme a učíme osobnímu přístupu. Personál je pro nás alfou a omegou naší služby. O lidech jako takových to je především.

Příznivé ceny

Každý klient je pro nás důležitý. Tomu jsme připůsobili ceny tak, aby naše služby byly dostupné všem.