Studio Hairex- kadeřnictví a kosmetika v Brně

Po - Pá  8:00 - 20:00

+420 777 799 779

OBJEDNAT SE

Prodlužování vlasů v Brně - Studio Hairex

Metody prodlužování vlasů
Prodlužování vlasů Brno
ceník prodlužování vlasů
rady- prodlužování vlasů

Metody prodlužování vlasů - Studio HAIREX

Hledáte kvalitní a nejšetrnější prodlužování vlasů v Brně? Prodloužené vlasy od nás předčí Vaše očekávání. Používáme většinu metod, které jsou k dispozici a zároveň šetrné k vlasům.

 • Měděné micro rings
 • Tenké termospoje
 • Extend Magic
 • Keratin
 • Great Lengths

Metoda Great Lengths

Great Lengths s prodlužováním vlasů jako takovým začalo jako první a dodnes je jedničkou na trhu díky své kvalitě vlasů, spojů, promyšlenosti a jednoduchosti aplikace. Jediná metoda s certifikací SGS s nejšetrnější metodou dnešní doby. Neničí ani nezatěžuje Vaše vlasy a má téměř neviditelné spoje. Vše je patentované a podložené.

Vlasy jsou kvalitní díky velkému množství přirozeného keratinu. Pocházejí z chrámů, kde ženy za náboženským účelem holí vlasy hned u hlavy. Great Lenghts mají jako jediní předkupní právo na tento původ vlasů a pro Evropu je upravuje na jemnější standardy. Obrovskou předností jsou speciální barvy, kterými se vlasy nabarví a nesmývají se! I po roce nošení zůstává vlas pořád stejný, dá se dále barvit a bez omezení upravovat.

Spoj je u nás spíše živá hmota složená z lipidu, elastenu a keratinu – molekulární složení úplně stejné jako lidský vlas. Tak se stane, že se Vaše vlasy doslova spojí s těmi novými a předají jim určité vlastnosti Vašich vlastních vlasů. Např. pokud máte vlnité vlasy, nové budou vlnité také. Dále to má efekt ten, že spoje nikdy nepadají. Chová se stejně jako Váš vlas i při sušení, koupání, fénování. Např. při sušení se spoj smršťuje a při koupání nabývá objemu stejně jako Vaše vlasy. Další výhodou je, že po sundání vlasů, nebudou ty Vaše nijak poškozeny. Všechny tyto postupy i materiály jsou patentované.

 

Výhody prodloužení u nás

 • technika za studena, rychlá aplikace, nepoškozuje vlasy
 • je možné vlasy umývat, fénovat, žehlit, natáčet, česat a použít i přelivy
 • nejkvalitnější vlasy i barvy, spoje nepadají
 • jediné vlasy 100% bez mikrobů
 • obnova spojů je rychlá

Nevýhody

 • až nějaké objevíte, dejte nám vědět.

Vlasy:

Osobně si vybíráme pouze prvotřídní vlasy od nejlepších evrpských dodavatelů. Na kvalitě vlasů si zakládáme! Většinu vlasů Vám dokážeme nabídnout na míru, po vstupní konzultaci.

Vlasy Great Lengths:

 • mají podložený původ i zpracování
 • patentovaný spoj
 • díky ultrazvukové pračce jsou zbaveny od všeho nežádoucího, čehož se jednoduchým opakovaným mytím nikdy nezbavíte (mikroorganismy, bakterie atd.)
 • Great Lengths má předkupní právo na všechny chrámové – indické vlasy první jakostní kvality

Více o všech metodách prodlužování vlasů zde: Prodlužování vlasů

 

Jak probíhá prodlužování ve studiu Hairex

Osobní konzultace

 • Objednejte si termín nezávazné a bezplatné konzultace. Velice rádi Vám věnujeme čas a osobně probereme Vaši představu a možnosti prodloužení vlasů. Přiblížíme Vám všechny metody a jejich výhody i nevýhody. Zároveň si přímo určíme vlasy, které budou pro Vás nejvhodnější. Po zhodnocení kvality a síly Vašich vlasů, Vám poradíme nejvhodnější variantu prodloužení, aby jste byla maximálně spokojená. Navrhneme i použití metody či kombinace. 
 • Následně si vyberete vlasy, zaplatíte zálohu v hotovosti ve výši min 2000Kč a začneme Vám vlasy na míru připravovat.
 • Domluvíme konkrétní termín aplikace.
 • Aplikace trvá cca 3-4h dle množství vlasů.
 • Po aplikaci následuje kadeřnická úprava a styling  (pracujeme s vlasovou kosmetikou L’oreal, Wella a Olaplex).

Výběr na dálku

 • Pošlete nám emailem fotku volně uschlých vlasů 
 • Popište Vaši představu – Jakou délku požadujete, jaká struktura a hustota atd.
 • Pošleme Vám několik návrhů na výběr, včetně cen.
 • Vlasy buď zašleme na dobírku či budou k vyzvednutí osobně u nás.
 • Pokud culíky nepřipravujeme na míru (pramínkování, melírovaní, barvení, rozdělování culíku), můžete je bez jakýchkoliv poplatků vrátit či vyměnit.
 • Aplikace pramenů stojí u nás 15 Kč a bude provedena profesionálně a bezpečně pro Vaše vlasy.

Nejste z Brna a přejete si prodloužit vlasy u nás?

 • Máme mnoho zákaznic, které si kvůli kvalitě rády zajedou do Brna a spojí prodloužení s návštěvu města. Důležité pro ně je,  že mají vlasy profesionálně provedené, tak jak si přály.
 • Pomocí emailu a fotky domluvíme možnosti a v mimořádných případech po zaslání zálohy je možné rezervovat termín. Výběr a aplikaci provedeme v jeden den, když máme vše předem odsouhlasené.
 • Pokud se jedná o odstíny, které je nutné odbarvovat či melírovat, potřebujeme více času, aby odbarvení vlasů proběhlo šetrně pomalu a bezpečně – 3-7 dní.
 • U tmavých vlasů či vlasů, které dle fotek odsouhlasíte, je možné provést prodloužení v jednom dni.

                                                                          Užijte si krásné dlouhé vlasy!

Ceník prodlužování vlasů

Cena je za aplikaci 100 pramenů a je včetně kvalitních pravých vlasů a práce. Obvykle je potřeba 70-140 pramenů. Pro přesný odhad ceny je důležitá konzultace, kde odhadneme, jaké množství použít, aby výsledek byl maximálně přirozený a bezpečný.

Ceník prodloužení vlasů
Ceník prodloužení vlasů
Ceník prodloužení vlasů

Ceník aplikací:

Odborné a šetrné sundání pramenu 15 Kč
Opětovná aplikace pramenu včetně možné opravy pramenu (micro rings) 13 Kč
Opětovná aplikace pramenu včetně možné opravy pramenu (keratin) 15 Kč
Příplatek za šetrné sundání nebo aplikaci jednoho pramenu, který jste u nás nezakoupili + 2 Kč
Posun jednoho pramínku u zákaznice s vlásky od nás (metodou micro rings) 26 Kč
Posun jednoho pramínku u zákaznice s vlásky od nás (metodou keratin) 28 Kč
Posun jednoho pramínku u zákaznice, která nemá vlásky zakoupené u nás 28 - 32 Kč
Pokud Vám sundaváme vlasy zakoupené jinde a poté prodlužujeme a přidáváme naše nové vlásky, obvykle cenu za sundání snižujeme. Cenu je možné snížit i pokud jdete na posun dříve. Posuny polovičních pramínků také počítáme levněji jak u klientek s vlasy od nás, tak i odjinud.

Ceny řešíme idálně osobně a bezprostředně po první konzultaci a návrhu řešení Vám uděláme přesnou cenovou kalkulaci. Vždy jednáme na rovinu a najdeme pro Vás to nejlepší a nejšetrnější řešení. 

Ceník je platný od 1.8.2017. Ceny jsou orientační, konečná cena se odvíjí od spotřeby materiálu a časové náročnosti.

Ceny jsou včetně DPH 21%

Otázky a odpovědi

Zvládnu si vybrat sama, nebo je lepší konzultace?

Při výběru vlasů určitě doporučujeme osobní konzultaci, která je zdarma.

Mám si nechat aplikovat rovné, nebo vlnité vlasy?

Vyberte si vlasy podobné struktury – rovné k rovným, vlnité k vlnitým. Vaše prodloužené vlasy úplně splynou a i když bude pršet, nebo budete na koupališti, či u moře, tak vlasy budou nerozeznatelné. Nikdo nepozná, že máte vlasy prodloužené.

Kolik vlasů je potřeba na prodloužení?

Nejkrásnější výsledky vznikají podtržením přirozenosti. Čím jsou vlasy delší, je nutné aplikovat větší množství, aby přechod nebyl znát a konce nebyly řídké. Přirozeně prodloužený účes vlasy nezatíží, jen podtrhne Vaší krásu. Ideální je jeden culík jako základ. Vlasy aplikujeme tak, že nedochází k žádnému zastřihávání, takže délku neztrácíte. Při posunutí vlasů se vlasy dle délek poskládají a opět není zastřihávání vlasů nutné. Naopak z jednoho culíku vznikají nejpřirozenější účesy, neboť různé řady vytvoří skrytý přechod.

Jakou metodu použít a která je nejšetrnější?

Metoda prodloužení se určuje individuálně po konzultaci. Vybírá se ta nejlepší varianta, aby bylo prodloužení co nejpřirozenější a nebolo poznat, kde jsou spoje. Všechny naše metody jsou velmi šetrné.

Jaká délka je ideální?

Mějte realistické požadavky na délku. Při aplikaci 35cm délky – to je pod lopatky, je většina zákaznic velmi spokojených a překvapených, jak je to dlouhé. Vlasy si změřte ustřihnutým papírem od lalůčků uší dolů a uvidíte kam přesně daná délka sahá.

Mám vlasy rovné, ale chtěla bych vlnité, lze to?

Potom si vyberte vlasy vlnitější a Vaše vlasy se po umytí kolem pevných vln obtočí a máte účes svých snů bez invazivních chemických procedur.

Mám hodně krátké vlasy, lze prodloužení provést?

Samozřejmě lze. Vaše lasy musí mít alespoň 10 cm, aby bylo na co vlasy nasadit. Čím větší změna, tím více pramenů. Na změnu délky o 10cm stačí 70ks, o 20cm 100ks, 30cm 130ks, 40cm 150ks. Přirozeného prodloužení z krátkých vlasů na dlouhé s málo prameny nelze udělat dobře, konce budou řídké. Nechte si zdarma poradit.

Lze si vlasy vybrat přes internet?

Určitě to lze a s výběrem Vám budeme nápomocni. Lepší variantou je udělat si na to čas a vybrat si vlasy osobně. Každé vlasy mají jinou energii a je zážitek si mezi spoustou krásných vlasů vybrat právě ty Vaše!
Objednat se